"Ik werk al jaren samen met gerenommeerde castingbureau's."

Nederland

Frisse Koppen www.frissekoppen.nl - The Specials www.the-specials.nl - Dutch Casting Agency www.dutchcasting.nl - Moeder Anne Casting www.moederannecasting.nl -

Groen Casting www.groencasting.nl - John Doornik Casting www.johndoornikcasting.nl

 

Duitsland

Sevens www.sevens.tv

 

Belgie

Jackie Lee www.jackie-lee.com - Network Model Agency www.networkmodelagency.be

 

Ibiza

Deva Models www.devamodels.es

 

"Een kleine greep bedrijven waar ik gezicht aan heb gegeven:"